Razem 255 956 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
26.05.2015 13:30

Budujesz?

Remontujesz ?

Potrzebujesz obniżyć rachunki za ogrzewanie i klimatyzację?

Trafiłeś pod właściwy adres !!!

Innowacyjny, skuteczny a tym samym doskonały system ociepleniowy nakładany natryskowo to Idealna izolacja, którą jest otwarto komórkowy system poliuretanowy firmy Demilec Sealection 500.

Sealection 500 to:

100% szczelność – piana otwarto komórkowa Sealection 500 w trakcie natrysku zwiększa swoją objętość 120 krotnie wypełniając wszelkie szczeliny i trudno dostępne miejsca eliminując tym samym nieszczelności i niedościgłości tradycyjnych metod izolacyjnych

oszczędność – dochodząca do 50 % kosztów energii pochłanianej zarówno przez systemy grzewcze jak również systemy klimatyzacyjne. Czyli upraszczając możemy cieszyć się ciepłem w zimie i chłodem w lecie. Wbrew pozorom zwrot różnicy kosztów ocieplenia pianą w porównaniu do innych izolacji nie tylko szybko się zwraca ale szybko na siebie zaczyna zarabiać.

Akustyczność – ciepłe i ciche domowe otoczenie to podstawa komfortu dzisiejszych 4 kątów. Dzięki zastosowaniu Idealne izolacji możemy cieszyć się nie tylko ciepłem ale również ciszą i ograniczeniem do min hałasów dochodzących z zewnątrz. Dlatego przy idealnej izolacji odgłosy opadów deszczu czy też gradu przestają być uciążliwe a uliczny zgiełk pozostaje na zewnątrz budynku tam gdzie jego miejsce. Pofałdowana struktura powoduję że materiał ten znakomicie sprawdza się w domowych kinach i studiach nagrań zapewniając efekt tłumienia i rozpraszania fal dźwiękowych pochodzących z wnętrza budynku.

Zdrowie i bezpieczeństwo – to zalety nie tylko deklarowane ale przebadane i poparte odpowiednimi certyfikatami i atestami a wśród nich atestem PZH. Dzięki strukturze otwartych komórek piana szczelnie przylega do wszystkich materiałów budowlanych dostępnych na rynku i tym samym idealna izolacja nie posiada zapachu, ogranicza napływ kurzu i alergenów, nie pyli i nie wydziela szkodliwych substancji niszczących warstwę ozonową potocznie zwanych freonami. Sealection 500 to również materiał odporny na pleśń rozrost grzybów i szkodniki dla, których nie stanowi żadnej wartości odżywczej.

Czasy wykonania – idealnej izolacji to przeważnie tylko 1 dzień dla powierzchni nie przekraczających 400m2 co pozwala na przyśpieszenie i tym samym skrócenie czasu budowy.

Trwałość i niezmienność w czasie – już po 48 godzinach idealna izolacja Sealection 500 staje się materiałem o niezmiennych parametrach, nie utlenia się , nie kurczy nie opada i to najważniejsze zalety w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Nie traci swoich parametrów termicznych co potwierdza gwarancja producenta do długości życia budynku.

Piana ma właściwości samogasnące (klasa E), a w przegrodzie z zastosowaną płytą gipsowo kartonową klasę B (s1,d0) i jako system nierozprzestrzeniający ognia może być stosowany w obiektach użyteczności publicznej.

Jako produkt budowlany posiada nie tylko aprobaty polskie ale również europejskie sprawiając, że jest nie tylko materiałem skutecznym ale bezpiecznym do stosowania.

Podsumowując Idealna izolacja to:

Znaczne podniesienie sprawności energetycznej budynków, dostrzegalne w comiesięcznych niższych kosztach utrzymania obiektu

Zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów i ścian

Wysoka adhezja do praktycznie wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie

Szczelność

Brak ograniczeń instalacyjnych w konstrukcjach o skomplikowanych kształtach budynku

Znakomite wygłuszenie

Trwałość

Długoterminowa gwarancja jakość produktu

Zabezpieczenie przed pyłkami i kurzem

Więcej informacji i lista autoryzowanych wykonawców:

www.idealnaizolacja.pl

www.demilec.org

lub telefonicznie pod numerem telefonu:

+48 791 606 606

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.05.2015 13:30
Cena: 66 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 409759
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe surowce i półprodukty przemysłowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Oryginalny Demilec - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Demilec (niezarejestrowany)
Województwo: Zachodniopomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48791606606
Web: www.demilec.org
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe surowce i półprodukty przemysłowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)