Razem 255 217 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Oferuję kamień naturalny nadający się do oczek wodnych. Kamień nasz nie odbarwia wody oraz ni posiada trujących związków chemicznych. Pod tym względem został przebadany z ITB i imbigs. Kamień można stosować na wykładanie brzegów oczek wodnych oraz do akwariów. Kamień oferujemy w ilościach minimum jednej tony. Odbiór osobisty można już dokonać od 100 kg i cena wynosi 15 PLN za tą ilość.

Prezentowany kamień w tym ogłoszeniu jest w cenie 150 PLN za tonę luzem. Spakowany w paletę lub BB jest w cenie 190 PLN za tonę. Dostawa jednej tony takiego kamienia na terenie kraju zaczyna się od 180 PLN . Kamień ma zastosowanie na skalniaki do budowy murów oraz jako kamień do oczek wodnych.Cena 15 PLN dotyczy 100 kg kamienia spakowanego luzem.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.04.2019 08:41
Cena: 150 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 466486
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 1Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 2Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 3Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 4Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 5Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 6Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 7Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 8Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 9Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 10Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 11Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 12Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 13Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 14Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 15Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)