Razem 258 875 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Kopalnia piaskowca oferuje kamień do ogrodu z naturalnego piaskowca. Prezentowany kamień w tym ogłoszeniu jest w cenie 150 PLN za tonę luzem. Spakowany w paletę lub BB jest w cenie 190 PLN za tonę. Dostawa jednej tony takiego kamienia na terenie kraju zaczyna się od 160 PLN . Kamień ma zastosowanie na skalniaki do budowy murów oraz jako kamień do oczek wodnych.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.09.2018 12:42
Cena: 190 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 466063
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 1Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 2Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 3Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 4Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 5Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 6Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 7Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 8Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 9Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 10Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 11Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 12Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 13Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 14Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 15Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)