Razem 261 805 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
FHU Kamieniarstwo Pawlik to niewielka firma stworzona od 2001 roku . Od tego okresu prowadzimy dynamiczne ruchy w przerobie kamiennych materiałów budowlanych z własnych surowców skalnych. W kamieniarskim zakładzie produkcyjnym produkujemy kamień dekoracyjny oraz kamień murowy . Do produkcji kamiennych wyrobów budowlanych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to pozyskujemy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Biestrzyków w gminie Wielgomłyny . Nasza kopalnia piaskowca Grabowie to dość dużą odkrywka w której wydobywamy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień elewacyjny dowozimy do krajów europy zachodniej i wschodniej europy oraz na rynki Ameryki Północnej. Najciekawszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne zwane jako mur rzędowy . Inne wzory płytek elewacyjnych które tworzymy również cieszą się dużym zainteresowaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą co można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Możemy się tez pochwalić i duże zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i portalowe z piaskowca kredowego z elementami gzymsowymi oraz rzeźbami. Kominki i obudowy kominkowe wytwarzamy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z kamienia naturalnego. Obudowy kominkowe i kominki uzupełniamy o kamień elewacyjny oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe szlifowane. Kamień elewacyjny rustykalny standardowo mieścimy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednostkowej palecie co jest związane z odbiorami przez firmy kurierskie. Oferowany piaskowiec w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie koło miejscowości Leonów lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne dla których to organizujemy wysyłki i załadunek w specjalnych opakowaniach dostosowanych do asortymentu. Kamień rzędowy wytwarzamy bezpośrednio w kopalni piaskowca Chełmska Góra III z bloków piaskowca oraz mniejszych kawałków pozyskanego surowca z którego to można jeszcze wytworzyć taki materiały. Oferujemy także kamień ogrodowy na ścieżki oraz produkty takie jak płyty cięto łupane na ścieżki i płyty ozdobne fasadowe z piaskowca .
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.07.2018 06:30
Cena: 75 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443708
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (10)
 
Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 1Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 2Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 3Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 4Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 5Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 6Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 7Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 8Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 9Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcie nr 10
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)