Razem 254 642 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
P.P.U. Pawlik to firma rodzinna stworzona od 2001 roku . Od tego okresu prowadzimy skumulowane ruchy w przerobie kamiennych materiałów budowlanych. W kamieniarskim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień elewacyjny oraz kamień murowy . Do wyprodukowania tych wyrobów budowlanych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to wydobywamy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zagórze w gminie Wielgomłyny . Kopalnia piaskowca Chełmska Góra II to odkrywka w której kopiemy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień ozdobny dowozimy do krajów europy zachodniej i wschodniej europy. Najciekawszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne o nazwie mur warstwowy . Inne wzory płytek elewacyjnych które tworzymy również cieszą się dużym zainteresowaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to ogromne zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i portalowe z piaskowca kredowego . Kominki i obudowy kominkowe wytwarzamy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych. Kominki uzupełniamy o kamień elewacyjny oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe szlifowane. Kamień elewacyjny rustykalny standardowo pakujemy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednostkowej palecie. Piaskowiec w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie koło miejscowości Kobiele Wielkie lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne dla których to organizujemy wysyłki i załadunek. Kamień rzędowy produkujemy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca oraz mniejszych kawałków pozyskanego surowca. Oferujemy również kamień ogrodowy na murki oporowe oraz płyty na ścieżki i płyty dekoracyjny fasadowe z piaskowca .
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.05.2019 09:15
Cena: 22 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443282
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 1Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 2Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 3Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 4Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 5Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 6Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 7Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 8Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 9Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 10Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 11Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 12Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 13Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 14Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 15Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)