Razem 315 656 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Piaskowce.com to firma rodzinna powstała od 2001 roku . Od tego okresu prowadzimy szybkie ruchy w produkcji kamiennych materiałów budowlanych. W kamieniarskim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień dekoracyjny oraz kominki. Do produkcji tych wyrobów budowlanych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to pozyskujemy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Biestrzyków w powiecie radomszczańskim . Kopalnia piaskowca Grabowie to odkrywka w której kopiemy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień ozdobny dostarczamy do krajów europy zachodniej i wschodniej europy. Najpopularniejszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne o nazwie kamień rzędowy . Inne wzory płytek elewacyjnych które wytwarzamy również cieszą się dużym zainteresowaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to duże zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i portalowe z piaskowca kolorowego. Kominki i obudowy kominkowe wytwarzamy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych. Kominki wyposażamy o kamień elewacyjny oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe szlifowane. Kamień elewacyjny rustykalny standardowo mieścimy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednostkowej palecie. Piaskowiec w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie koło miejscowości Leonów lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne dla których to organizujemy wysyłki i załadunek. Kamień rzędowy tworzymy bezpośrednio w kopalni piaskowca Chełmska Góra II z bloków piaskowca oraz mniejszych kawałków pozyskanego surowca. Sprzedajemy również kamień ogrodowy na skalniaki oraz płyty cięte na ścieżki i płyty szlifowane z piaskowca, płyty z piaskowca szlifowane. Płyty szlifowane już od 130 PLN za m2 netto.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.11.2020 08:23
Cena: 160 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443219
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 1Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 2Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 3Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 4Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 5Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 6Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 7Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 8Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 9Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 10Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 11Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 12Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 13Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 14Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 15Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)