Razem 315 664 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Firma Kamieniarstwo Pawlik oferuje kamień elewacyjny oraz płyty fasadowe z naturalnego piaskowca. Produkty i wyroby które wytwarzamy, oferujemy z własnych surowców skalnych wydobywanych we wsi Grabowie koło Zagórza w powiecie radomszczańskim w województwie łódzkim. Płyty fasadowe oraz płytki elewacyjne rustykalne i kamień elewacyjny posiadają zawsze stronę klejoną do podłoża gładką równą po pile. Takie wykonanie powierzchni w tych produktach sprawia iż nie tracimy zbędnych środków finansowych na kleje oraz zaprawy do montażu na podłożach poziomych i pionowych. Kopalnia piaskowca, w której wydobywamy najlepszy jakościowo kamień mieści się około 300 m od zakładu kamieniarskiego we wsi Grabowie w gminie Wielgomłyny. W ofercie firmy mamy także kominki w stylu portalowym oraz kominki rustykalne z piaskowca łupanego i kamienia polerowanego w różnym wykończeniu elementów. Piaskowiec przerabiamy na kamień dekoracyjny oraz kamień konstrukcyjny jako kamień murowy oraz kamień rzędowy i inne produkty na elewacje oraz na mury samonośne. W tym ogłoszeniu prezentujemy płyty fasadowe szlifowane w cenie 130 PLN za m2 - netto loco zakład.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.11.2020 08:39
Cena: 130 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 439538
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Płyty fasadowe piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny - Zdjęcie nr 1Płyty fasadowe piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny - Zdjęcie nr 2Płyty fasadowe piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny - Zdjęcie nr 3Płyty fasadowe piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny - Zdjęcie nr 4Płyty fasadowe piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny - Zdjęcie nr 5Płyty fasadowe piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny - Zdjęcie nr 6Płyty fasadowe piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny - Zdjęcie nr 7Płyty fasadowe piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)