Razem 262 409 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Oferuje kamień elewacyjny naturalny z zastosowaniem na elewacje wewnętrzne oraz zewnętrzne.W prezentowanym ogłoszeniu oferuje kamień elewacyjny o nazwie mur warstwowy lub mur rzędowy. Kamień ten wyglądem przypomina starą cegłę ręcznie formowaną z postrzępionymi brzegami.Firma Kamieniarstwo Pawlik jest wykonawcą z kamienia materiałów budowlanych. Oferujemy kamienne materiały konstrukcyjne do klientów indywidualnych oraz dla firm usługowych i handlowych z terenu całego kraju i innych krajów europejskich. Kamień naturalny piaskowiec polski wydobywamy w kopalniach odkrywkowych piaskowca we wsi Grabowie koło Zawodzia we powiecie radomszczańskim. Kamień piaskowiec polski z naszych kopalń Grabowie i Chełmska Góra tniemy na na elewacje rustykalne i płytki dekoracyjne w zakładzie kamieniarskim niedaleko kopalń Grabowie i Chełmska Góra . Przerabiamy także piaskowiec polski na szlifowane płyty na fasady oraz wykonujemy kominki typu wiejskiego .
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.07.2018 20:18
Cena: 75 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424056
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 1Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 2Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 3Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 4Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 5Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 6Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 7Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 8Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 9Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 10Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 11Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 12Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 13Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 14Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 15Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)