Razem 315 116 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Oferujemy płytki elewacyjne o rustykalnych kształtach. Kamień elewacyjny rustykalny produkujemy z naturalnego piaskowca kredowego pochodzącego z naszych kopalni odkrywkowych znajdujących się we wsi Grabowie koło Zawodzia. W naszej ofercie znajdują się dwa wzory kamienia elewacyjnego a mianowicie kamień elewacyjny "dzikówka" oraz kamień elewacyjny rustykalny o kształcie przypominającym starą cegłę ręcznie formowaną. Kamień elewacyjny rustykalny dziki oferujemy już w cenie od 60 PLN za m2. Natomiast kamień elewacyjny rustykalny mur warstwowy a inaczej stara cegła jest już w cenie od 85 PLN za m2.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.01.2021 16:26
Cena: 60 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417396
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 1Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 2Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 3Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 4Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 5Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 6Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 7Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 8Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 9Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 10Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 11Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 12Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 13Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 14Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 15Płytki elewacyjne rustykalne z piaskowca kamień elewacyjny - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)