Razem 311 118 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Oferuję płaski kamień ogrodowy nadający się do budowy murków w ogrodzie . Kamień pozyskujemy we własnych kopalniach piaskowca. Oferowany kamień idealnie nadaje się do budowy murków w ogrodzie jak i jako kamień do murowania ogrodzeń. Posiadamy także inne sorty piaskowca, które z powodzeniem można używać do budowy murów czy też jako kamień ogrodowy. Używając naszego kamienia przy budowie oczek wodnych nie naraża Państwo wody ani ryb na zatrucie ponieważ nasz kamień nie wydziela trujących związków chemicznych.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.05.2020 08:12
Cena: 190 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 403222
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (11)
 
Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 1Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 2Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 3Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 4Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 5Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 6Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 7Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 8Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 9Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 10Płaski kamień ogrodowy na skalniak ogródek piaskowiec - Zdjęcie nr 11
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)