Razem 311 120 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

PPU Kamieniarstwo Pawlik oferuje kamień naturalny piaskowiec z przeznaczeniem do ogrodów i nie tylko. Oferowany kamień odznacza się ciekawą kolorystyką oraz dobrymi parametrami wytrzymałościowymi przez co może mieć różne przeznaczenie.Oferujemy kilka sortów kamienia w cenie już od 70 PLN za tonę luzem na wywrotkach lub pakowanego za dodatkową opłatą w palety lub BIG BAGI . Niewielki ilości kamienia możemy również wysłać firmami kurierskimi na paletach lub w BB. Cena transportu jednej tony firmą kurierską zaczyna się się już od 180 PLN za tonę( rok 2020 ) . Oferowany przez nas kamień dostarczamy do każdego miejsca w kraju i w każdej ilości. Serdecznie zapraszamy do współpracy..

Cena 70 PLN dotyczy najtańszego sortu z naszej oferty.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.05.2020 08:12
Cena: 70 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 402871
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 1Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 2Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 3Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 4Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 5Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 6Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 7Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 8Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 9Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 10Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 11Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 12Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 13Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 14Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 15Kamień ogrodowy Bełchatów piaskowiec łupek płaski do ogrodu - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)