Razem 255 100 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Kamień na ścieżki podjazdy alejki tarasy patio piaskowiec cięty szlifowany od producenta.Kamieniarstwo Pawlik oferuje płyty z naturalnego piaskowca nadające się do ogrodu oraz jako płyty pod ruch samochodów osobowych o niewielkim tonażu. Na podjazdy pod lekkie samochody proponujemy płyty w cenie 50 PLN za m2 gdzie na 1 m2 wchodzi od 10 do 15 sztuk płytek. Są to mniejsze kawałki, które są mniej narażone na pęknięcia. Natomiast do ogrodów i na ścieżki piesze oferujemy kamień w postaci większych płyt. Cena takich płyt to 70 PLN za m2. Oferowane produkty możemy wysłać Państwu w cenie 160 PLN za paletę w ilości do 1000 kg ( około 12 m2) na terenie całego kraju - cena transportu . Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych produktów.Pozostałą ofertę można zobaczyć na naszej stronie internetowej lub w innych ogłoszeniach.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.03.2019 08:56
Cena: 50 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 401810
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 1Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 2Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 3Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 4Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 5Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 6Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 7Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 8Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 9Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 10Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 11Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 12Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 13Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 14Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 15Płyty ogrodowe na ścieżki taras patio kamień piaskowiec - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)