Razem 315 110 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kopalnia piaskowca jest miejscem w , którym pozyskuje się naturalne skały mineralne. W kopalniach odkrywkowych wykorzystuje się różne sposoby pozyskania materiału kamiennego. Do najpopularniejszych metod należy metoda detonacyjna polegająca na odstrzeliwania większych mas urobku skalnego. Ta metoda stosowana jest głównie dla produkcji kruszyw mineralnych . Natomiast wydobycie kamienia naturalnego na cele dekoracyjne prowadzone jest głownie w sposób ręczny by pozyskać jak najładniejsze jakościowo bloki kamienia naturalnego. Takie wydobycie powoduje iż kamień nie posiada spękań i jest należytym surowcem do dalszej obróbki. W naszym kraju do wytwarzania kamiennych materiałów budowlanych wykorzystuje się kamień naturalny jakim jest piaskowiec Z minerału piaskowca wytwarza się różne wyroby kamieniarskie. Do najładniejszych produktów kamiennych zaliczają się produkty takie jak kamień elewacyjny lub inaczej zwany kamień dekoracyjny. Te produkty są stosowane we wnętrzach budynków a także głownie na elewacjach zewnętrznych budowli mieszkalnych . W kopalniach z tego surowca produkuje się kamień murowy w postaci jako kamień łamany . Kamień piaskowiec kredowy jest fajnym surowcem do wytwarzania produktu jakim są płytki elewacyjne zewnętrzne. Z tego kamienia otrzymuje się także płyty szlifowane oraz gzymsy profilowe. Ten produkt zwany jako płyty fasadowe montowane są przeważnie za pomocą kotew . Taki sposób instalacji wynika z dość ogromnych ciężarów poszczególnych elementów montowanych elementów. Zamontowanie takich ogromnych ciężarów za pomocą klejenie klejami spowodowało by odpadnięcie poszczególnych elementów do konstrukcji nośnej i mogło by spowodować uszkodzenie budowli lub nawet większej tragedii.

Oferujemy kamień elewacyjny w cenie od 60 PLN za m2. Kamień murowy dostępny jest w cenie od 80 PLN za tonę.

Aktualne ceny podajemy na dzień zapytania lub składnia zamówienia.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.01.2021 12:29
Cena: 60 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 391455
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 1Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 2Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 3Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 4Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 5Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 6Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 7Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 8Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 9Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 10Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 11Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 12Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 13Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 14Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 15Kamień na elewacje domu salonu ściany piaskowiec - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)