Razem 311 015 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Budownictwo przemysłowe w swej działalności ma wielkie zapotrzebowanie na surowce skalne by prawidłowo spełniać stawiane sobie cele w zakresie swych zadań. Skała naturalna jest podstawowym czynnikiem w wytwarzaniu materiałów budowlanych. Współcześnie zdecydowanie stosuje się na elewacje kamień naturalny w postaci płytek rustykalnych Realizowanie ogrodzeń z naturalnego surowca jest zajęciem firm kamieniarskich. Ogrodzenia z piaskowca stoją już od wielu wieków i jak do tej pory są to budowle sprawdzone. Piaskowiec jest surowcem skalnym pochodzenia okruchowego. Zastosowanie piaskowca jest związane z jego właściwościami. Piaskowiec jest skałą , która może być jako kamień elewacyjny oraz może być użyta jako kamień murowy. Ten na końcu wymieniony produkt zwany jest również pod nazwą kamień rzędowy. Kamień naturalny jakim jest piaskowiec stosuje się do wyrobu materiałów budowlanych takich jak płytki elewacyjne lub jako kamień dekoracyjny. Miejscem gdzie kopie się kamień naturalny jakim piaskowiec polski jest kopalnia piaskowca. Na terenie wsi Grabowie występują złoża piaskowca kredowego oraz kopalnia piaskowca Zagórze. Wieś Grabowie mieści się u stóp góry Chełmno w powiecie radomszczańskim. Z kopalni PPU Pawlik pochodzie jeden z ciekawszych produktów budowlanych jakim jest kamień ozdobny bądź jako zwany kamień elewacyjny.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.05.2020 08:37
Cena: 55 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 389880
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Kamień elewacyjny naturalny piaskowiec dekoracyjny ozdobny - Zdjęcie nr 1Kamień elewacyjny naturalny piaskowiec dekoracyjny ozdobny - Zdjęcie nr 2Kamień elewacyjny naturalny piaskowiec dekoracyjny ozdobny - Zdjęcie nr 3Kamień elewacyjny naturalny piaskowiec dekoracyjny ozdobny - Zdjęcie nr 4Kamień elewacyjny naturalny piaskowiec dekoracyjny ozdobny - Zdjęcie nr 5Kamień elewacyjny naturalny piaskowiec dekoracyjny ozdobny - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)