Razem 314 820 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Oferujemy piaskowiec kredowy idealnie nadający się do salonu oraz na ozdabianie ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Nasze produkty charakteryzują się ładną kolorystyką oraz są materiałami gotowymi do samodzielnego montażu nawet przez mało doświadczonych monterów lub nawet samych właścicieli nieruchomości. Płytki elewacyjne produkujemy w kilku wzorach oraz kolorach z własnych surowców. Kamień elewacyjny oferujemy już w cenie od 60 PLN za metr kwadratowy. Zapraszamy do współpracy.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.10.2020 08:22
Cena: 60 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 388441
Rubryka ogłoszenia: Materiały budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (14)
 
Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 1Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 2Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 3Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 4Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 5Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 6Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 7Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 8Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 9Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 10Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 11Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 12Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 13Piaskowiec na ścianie w salonie kamień elewacyjny ozdobny - Zdjęcie nr 14
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)