Razem 259 433 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Biologiczna oczyszczalnia ścieków SOLIDO REWATEC - Zdjęcia do ogłoszenia
Przydomowa oczyszczalnia ścieków SBR, niewiele miejsca pod montaż, oczyszczone ścieki można odprowadzać do wód powierzchniowych Oferta cenowa na zapytanie.
19.11.2018 16:17
Cena: 25 Zł.
O

Cegła Płytki Ścienne Cegła Dekoracyjna

Cegła Płytki Ścienne Cegła Dekoracyjna - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy Państwu prawdziwą, oryginalną starą cegłę dekoracyjną. Jest to produkt najwyższej jakości, selekcjonowany, uzyskany z rozbiórek starych fabryk i kamienic. Jeśli chcą Państwo nadać swoim wnętrzom niepowtarzalnego klimatu, stara cegła na ścianę po profesjonalnej obróbce to idealny pomysł, którego realizacji chętnie się p ... więcej »
Kamień elewacyjny stara cegła płytki elewacyjne z kamienia - Zdjęcia do ogłoszenia
Produkujemy kamień elewacyjny o kształtach zbliżonych do starej cegły ręcznie formowanej. Firma PPU Pawlik wydobywa kamień ogrodowy oraz kamień budowlany . Kamień ogrodowy oraz kamień budowlany kopiemy metodą bez użycia środków strzałowych . W kopalniach piaskowca Chełmska Góra III oraz Chełmska Góra kopiemy wytrzymałościowo najlepsze piaskowce o różnych str ... więcej »
Kamień elewacyjny piaskowiec dekoracyjny płytki elewacyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy płytki elewacyjne z naturalnego piaskowca kolorowego.Kamień piaskowiec wydobywamy we wsi Grabowie koło miejscowości Wielgomłyny. W prezentowanym ogłoszeniu na tym portalu oferujemy kamień elewacyjny o kształcie przypominającym stara cegłę ręcznie formowaną.Kamień elewacyjny w tym asortymencie posiada stronę klejoną do ściany ciętą po pile. Natomias ... więcej »
Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje kamień elewacyjny naturalny z zastosowaniem na elewacje wewnętrzne oraz zewnętrzne.W prezentowanym ogłoszeniu oferuje kamień elewacyjny o nazwie mur warstwowy lub mur rzędowy. Kamień ten wyglądem przypomina starą cegłę ręcznie formowaną z postrzępionymi brzegami.Firma Kamieniarstwo Pawlik jest wykonawcą z kamienia materiałów budowlanych. Oferujemy ka ... więcej »
Płyty poprodukcyjne kamień elewacyjny dekoracyjny piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferowany kamień w tym ogłoszeniu posiada 2 cm grubości (+- 2 mm) i ma stronę klejoną do ściany cięta po pile - gładką . Dzięki temu nie tracą Państwo dodatkowych środków pieniężnych na kleje i zaprawy. Aukcja dotyczy sprzedaży 1m2 kamienia poprodukcyjnego w cenie 35 zł (powierzchnia z fugą) Opakowanie: paleta 0,8x1,2m, waga palety: 1,1 tony. Ilość na pa ... więcej »
Elewacje z kamienia naturalnego z piaskowca dzikówka łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje kamień elewacyjny o nazwie dzikówka z piaskowca. Kamień ten można zastosować na elewacjach wewnętrznych oraz na zewnętrznych elewacjach ściennych. Płytki elewacyjne pokazane w tym ogłoszeniu posiadają stronę klejoną do ściany ciętą po pile tzn gładką.To wykonanie kamienia elewacyjnego powoduje ładną gładką powierzchnię licową elewacji i ułatwia monta ... więcej »
Kamień elewacyjny do salonu wewnętrzny zewnętrzny piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Zakład firmy Kamieniarstwo Pawlik jest producentem z kamienia piaskowca materiałów budowlanych. Dostarczamy kamienne materiały dekoracyjny do klientów indywidualnych oraz dla firm usługowych i handlowych. Piaskowiec polski kopiemy w kopalniach odkrywkowych piaskowca we wsi Grabowie koło Woli Rożkowej we powiecie radomszczańskim. Kamień naturalny piaskowiec p ... więcej »
Kamień murowy piaskowiec 20x20x40 cm kopalnia piaskowca - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień murowy z piaskowca w odcieniach żółtego i biało kremowego. Oferowany przez nas kamień jest surowo łupany o wymiarach +2cm/-2 cm. Kamień murowy z piaskowca ma zastosowania na ogrodzeniach jako pełne ogrodzenia z kamienia. Można być także stosowany w połączeniu z innymi materiałami takimi jak drewno oraz stal. Kamień murowy rzędowy piaskowiec ... więcej »
USŁUGI BRUKARSKIE ŁAŃCUT TEL 660175556
Podkarpackie
+48660175556
REKLAMA
REKLAMA
Kamień elewacyjny piaskowiec dekoracyjny murowy prowansalski - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma PPU Pawlik posiada kamień murowy z naturalnego piaskowca z własnych kopalń piaskowca. Oferujemy kamień elewacyjny cięto- łupany o nieregularnych kształtach. Naturalny kamień elewacyjny wycinamy o kształtach rzędowych oraz zupełnie nieregularnych i pakujemy w opakowania typu paleta. Ze względu na ręczne wykonanie tylko narzędziami ręcznymi produkt ten ... więcej »
Sprzedam 14 sztuk skrzydeł drzwi przydatnych na czas budowy. Cena groszowa do uzgodnienia.
Kamień budowlany na ogrodzenia do budowy ogrodzeń piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień do budowy ogrodzeń w cenie od 60 PLN za tonę. Oferowane gatunki kamienia są na naszej stronie internetowej : http://www.piaskowce.com/kamien-ogrodowy/kamien-murowy.html Cena 60 PLN za tonę dotyczy kamienia w 1 sorcie luzem na wywrotkach.
Płyty fasadowe szlifowane na fasady piaskowiec kamień - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień na fasady z naturalnego piaskowca kolorowego. Wycinamy płyty elewacyjne z piaskowca kolorowego wydobywanego we własnych kopalniach. Płyty fasadowe docinamy pod konkretny wymiar uzgodniony z zamawiającym przed rozpoczęciem zlecenia. Minimalna grubość płyt jakie możemy zaoferować to dwa cm. Takie płyty można montować na elewacjach zewnętrznych ... więcej »
Kamień elewacyjny stara cegła płytki w salonie piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje kamień piaskowiec w postaci płytek elewacyjnych ciętych i łupanych. Kamień elewacyjny o kształcie star cegła posiada wydłużone kształty przypominające stara cegłę ręcznie formowaną. Oferujemy płytki elewacyjne stara cegła które są gotowe do samodzielnego montażu. Kamień dostarczamy firmami kurierskimi lub organizujemy transport poprzez firmy spedycyjne.
Piaskowiec polski płyty fasadowe kamień elewacyjny murowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Kamień naturalny Piaskowiec Polski to źródło naturalnego piaskowca z krajowych złóż piaskowca. Piaskowiec wydobywany jest w kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło Radomska w województwie łódzkim.Naturalny piaskowiec polski wydobywamy sposobem mechanicznym przez co kamień jest najlepszy jakościowo bez spękań wewnętrznych jak ma to miejsce w przypadku wy ... więcej »
Styl prowansalski kamień elewacyjny dekoracyjny piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Styl prowansalski jest to prostota w samej formie w wystroju naszego wnętrza i otoczenia. Nasza firma produkuje kamień elewacyjny w stylu prowansalskim z naturalnego piaskowca . Płytki elewacyjne prowansalskie produkujemy z naturalnego piaskowca , którego to sami wydobywamy we wsi Grabowie koło Radomska. Styl prowansalski jest chętnie stosowany we współczesn ... więcej »
Kamień murowy rzędowy piaskowiec polski producent ozdobny - Zdjęcia do ogłoszenia
Zakład firmy PPU Pawlik z Grabowia koło Zawodzia oferuje kamień piaskowiec murowy z naturalnego piaskowca kolorowego z własnych kopalń piaskowca. Posiadamy kamień elewacyjny rustykalny piaskowiec francuz jak i płytki elewacyjne rustykalne oraz kamień murowy łamany. Naturalny kamień piaskowiec francuz rustykalny składamy w opakowania typu paleta a kamień mu ... więcej »
Piaskowiec rustykalny elewacyjny kamień naturalny producent - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy naturalny piaskowiec rustykalny nadający się do oklejania ścian i elewacji w budynkach. Kamień elewacyjny rustykalny produkowany jest z naturalnego piaskowca kolorowego. Piaskowiec elewacyjny rustykalny oferujemy w postaci gotowych płytek elewacyjnych, które można montować we własnym zakresie bez większej wiedzy budowlanej. Płytki są gotowe tzn nie ... więcej »
Płyty elewacyjne z piaskowca fasadowe szlifowane piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
PPU Kamieniarstwo Pawlik oferuje płyty szlifowane z naturalnego piaskowca kredowego pozyskiwanego we własnych kopalniach piaskowca. Naturalny kamień piaskowiec szlifowany na elewacje produkujemy w zakładzie kamieniarskim znajdującym się we wsi Grabowie w powiecie radomszczańskim. Nasze złoża kamienia piaskowca dostarczają nam ładny surowiec z którego to późn ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 1468
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)