Razem 263 276 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Piaskowiec francuz na murki skalniaki elewacje żółty łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Kamieniarstwo Pawlik oferuje cegłę z piaskowca naturalnego. Produkt ten jest potocznie nazywany jako piaskowiec francuz . W naszej ofercie produkcyjne posiadamy piaskowca francuza o wysokości 12 cm . Kamień jako oferujemy jest obtaczany przez co jego wygląd przypomina star kamienie i nie posiada ostrych krawędzi. Kamień idealnie nadaje się na murki ogrodowe ... więcej »
Kamień murowy do murowania  kopalnia piaskowca łupek murak - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje piaskowiec do murowania ogrodzeń oraz na murki oporowe. Kamień spakowany luzem jest w cenie 160 PLN za tonę. Kamień pakowany w worki typu BB jest w cenie 180 PLN za worek w ilości 1000-1200 kg.
Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia piaskowca oferuje kamień do ogrodu z naturalnego piaskowca. Prezentowany kamień w tym ogłoszeniu jest w cenie 150 PLN za tonę luzem. Spakowany w paletę lub BB jest w cenie 170 PLN za tonę. Dostawa jednej tony takiego kamienia na terenie kraju zaczyna się od 180 PLN . Kamień ma zastosowanie na skalniaki do budowy murów oraz jako kamień do oczek wodnych.
Kamień elewacyjnypiaskowiec płytki styl prowansalski łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień elewacyjny w stylu prowansalskim w postaci płytek elewacyjnych cięto łupanych. W naszej firmie produkujemy kilka rodzajów kamienia prowansalskiego.Płytki elewacyjne w stylu prowansalskim w tym ogłoszeniu oferuję w cenie 70 PLN za m2. Istnieje również możliwość dostarczenia naszych towarów firmami kurierskimi lub innymi firmami spedycyjnymi. ... więcej »
Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje kamień elewacyjny naturalny z zastosowaniem na elewacje wewnętrzne oraz zewnętrzne.W prezentowanym ogłoszeniu oferuje kamień elewacyjny o nazwie mur warstwowy lub mur rzędowy. Kamień ten wyglądem przypomina starą cegłę ręcznie formowaną z postrzępionymi brzegami.Firma Kamieniarstwo Pawlik jest wykonawcą z kamienia materiałów budowlanych. Oferujemy ka ... więcej »
24.03.2017 12:55
Cena: 600 Zł.
O

Kamień elewacyjny otoczony łupek szarogłaz 1tona

Kamień elewacyjny otoczony łupek szarogłaz 1tona - Zdjęcia do ogłoszenia
Aukcja dotyczy: 1 tony otoczaka szarogłazowego elewacyjnego Zapraszamy do zakupu pięknego i naturalnego kamienia elewacyjnego. Szarogłazowy łupek w naturalny, prosty i elegancki sposób podkreśli urodę budynku, muru, budowli ogrodowych i innych aranżacji. Kamień ten odznacza się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i twardością. Zaufaj naszemu 12 ... więcej »
Dolnośląskie
+48664538901
Kostka Nieregularna, Odpad Granitowy, Nie Sort, Łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Aukcja Dotyczy : Odpad Granitowy nieotoczony Kolor Mix ( segregowany ) Zapraszamy do zakupu naturalnego kamienia - granitu, który przepięknie wykończy posesję, alejkę w ogrodzie czy ogród. Kostka nieregularna - odpad granitowy, w ekologiczny sposób sprawi, że krajobraz ogrodu nabierze naturalnego charakteru. Cena: Nieotoczony 60 zł Tona* Otoczony 12 ... więcej »
26.09.2016 13:32
Cena: 120 Zł.
O

Odpad granitowy kamienny otoczony łupek niesort

Odpad granitowy kamienny otoczony łupek niesort - Zdjęcia do ogłoszenia
Aukcja Dotyczy : Odpad Granitowy otoczony Kolor Mix ( segregowany ) Nieregularność tej kostki granitowej pozwala na osiągnięcie oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów w nawierzchni. Różne odcienie i ziarnistości materiału pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju aranżacji podłoża. Cena: Otoczony 120 zł Tona* Nieotoczony 60 z ... więcej »
Dolnośląskie
Firma Maxpol-bud
26.08.2016 22:33
Cena: 1 Zł.
O

Kruszywo budowlane

Kruszywo budowlane - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam. Mam do zaoferowania następujące kruszywa budowlane: Kruszywo budowlane śląsk, Glinka kopana śląsk, Kruszywo bazaltowe śląsk,. Kruszywo dolomitowe śląsk, Kruszywo granitowe śląsk, Mieszakna żużlowo dolomitowa śląsk, Mieszanka żużlowo piaskowa, Piasek budowlany śląsk, Piasek kopany śląsk, Piasek płukany śląsk, Piasek zasypkowy śląsk, Żwir śl ... więcej »
01
Ogłoszenia 1 do 9 z 9
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)