Razem 250 623 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
18.01.2017 09:49
Cena: 30 Zł.
O

CEGŁA DEKORACYJNA Sylwia 30 ZŁ/M2

CEGŁA DEKORACYJNA Sylwia 30 ZŁ/M2 - Zdjęcia do ogłoszenia
Dostępna jest każda kolorystyka. Grubość płytki wynosi 1 cm, wzór składa się z elementów różnej wielkości i kształtów. Płytki można kłaść "na styk" lub z zastosowaniem fugi. Przepiękne Płytki mineralne, wzór Sylwia, doskonale nadają się do ułożenia w każdym z domowych pomieszczeń, dzięki czemu uzyskają Państwo wspaniały efekt niepowtarzalnego kl ... więcej »
18.01.2017 09:48
Cena: 40 Zł.
O

KAMIEŃ DEKORACYJNY JULA 40 ZŁ/M2

KAMIEŃ DEKORACYJNY JULA 40 ZŁ/M2 - Zdjęcia do ogłoszenia
Ozdobny kamień Jula ma wymiary ok 10x40cm i grubość ok 0,8 - 1,5cm cm. Wykonane są z mieszanki ceramiczno-gipsowej i z mieszanek cementowych. Ozdobny kamyczek Jula nadaje się do każdego wnętrza i na elewacje. Jest to wzór z łagodnie wystającymi paskami o różnej strukturze, drobne w porównaniu z innymi wzorami. Zaletą kamienia Jula jest to, że nie ujmuje d ... więcej »
UKŁADANIE KOSTKI ZACZERNIE TRZEBOWNISKO ZAŁEZE ŁĄKA - Zdjęcia do ogłoszenia
UKŁADANIE KOSTKI TEL 787322263
Podkarpackie
+48787322263
17.01.2017 09:39
Cena: 35 Zł.
O

PROMOCJA ! CEGŁA ZOSIA TYLKO 35 ZŁ/M2

PROMOCJA ! CEGŁA ZOSIA TYLKO 35 ZŁ/M2 - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję imitacje starej cegły ZOSIA w cenie 35zł/m2 wykonana z mieszanki ceramiczno-gipsowej występuje w różnej kolorystyce: biała cieniowana brązowa czerwona mix popielata czarna, również wykonujemy kolorystykę na zamówienie wymiary to 8cmx24cm grubość do 2cm. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową detaliczną i hurtową koszt transportu do 20m2 to 145zł ... więcej »
17.01.2017 09:37
Cena: 35 Zł.
O

KAMIEŃ DEKORACYJNY EDYTA 35 ZŁ/M2

KAMIEŃ DEKORACYJNY EDYTA  35 ZŁ/M2 - Zdjęcia do ogłoszenia
PŁYTKA MA WYMIARY 10CMX40CM GRUBOŚĆ 1CM dostępny jest w wielu kolorach biały beżowy szary kremowy brązowy cieniowan y pod zamówienie klienta Nadaje się do każdego wnętrza i na kominki zaleca się impregnowanie po montażu Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na stronie www.kamyczek.net.pl Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową hurtową i d ... więcej »
16.01.2017 13:42
Cena: 40 Zł.
O

KAMIEŃ DEKORACYJNY WIKTORIA 40 ZŁ/M2

KAMIEŃ DEKORACYJNY WIKTORIA 40 ZŁ/M2 - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję Państwu kamień wzór Wiktoria w cenie 40 zł za m2 wzór Wiktoria wykonany jest z mieszanki ceramiczno-gipsowo-cementowej występuje w kolorach białym szarym beżowym kremowym brązowym,oraz cieniujemy w dowolnej kolorystyce na życzenie klienta wymiary:11x50cm dzięki wysokiej jakości produktu nadaje się do wszystkich wnętrz i kominków zaleca się i ... więcej »
16.01.2017 13:41
Cena: 30 Zł.
O

CEGŁA DEKORACYJNA INKA 30 ZŁ/M2

CEGŁA DEKORACYJNA INKA 30 ZŁ/M2 - Zdjęcia do ogłoszenia
Cegiełka wykonana jest z mieszanki ceramiczno-gipowej do wewnątrz pomieszczeń i na elewacje z mieszankek cementowych Cegiełka składa się z pojedynczych elementów o wymiarach 4x24 cm i grubości do 2 cm.Wzór można układać na fugę lub na styk jedna i druga opcja daje niesamowity efekt.Po montażu konieczna jest impregnacja impregnatem do kamienia a jeżeli płytk ... więcej »
Biologiczna oczyszczalnia ścieków SOLIDO REWATEC - Zdjęcia do ogłoszenia
Przydomowa oczyszczalnia ścieków SBR, niewiele miejsca pod montaż, oczyszczone ścieki można odprowadzać do wód powierzchniowych http://www.teko-zbiorniki.pl/przydomowe-oszczyszczalnie-sciekow/solido
Kamień ogrodowy murowy budowlany piaskowiec naturalny - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Kamieniarstwo PPU Pawlik oferuje kamień ogrodowy oraz kamień łamany . Kamień ogrodowy oraz kamień łamany wydobywamy sposobem bez wykorzystania środków wybuchowych . W kopalniach piaskowca Chełmska Góra III oraz Chełmska Góra II wydobywamy jakościowo najlepsze piaskowce o różnych kolorach . Kamień murowy oraz kamień ogrodowy ma szerokie zastosowanie w b ... więcej »
Kamień elewacyjny piaskowiec dekoracyjny płytki elewacyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy płytki elewacyjne z naturalnego piaskowca kolorowego.Kamień piaskowiec wydobywamy we wsi Grabowie koło miejscowości Wielgomłyny. W prezentowanym ogłoszeniu na tym portalu oferujemy kamień elewacyjny o kształcie przypominającym stara cegłę ręcznie formowaną.Kamień elewacyjny w tym asortymencie posiada stronę klejoną do ściany ciętą po pile. Natomias ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Elewacje z piaskowca elewacje z kamienia naturalnego łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje kamień elewacyjny naturalny z zastosowaniem na elewacje wewnętrzne oraz zewnętrzne.W prezentowanym ogłoszeniu oferuje kamień elewacyjny o nazwie mur warstwowy lub mur rzędowy. Kamień ten wyglądem przypomina starą cegłę ręcznie formowaną z postrzępionymi brzegami.Firma Kamieniarstwo Pawlik jest wykonawcą z kamienia materiałów budowlanych. Oferujemy ka ... więcej »
Elewacje z kamienia naturalnego z piaskowca dzikówka łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje kamień elewacyjny o nazwie dzikówka z piaskowca. Kamień ten można zastosować na elewacjach wewnętrznych oraz na zewnętrznych elewacjach ściennych. Płytki elewacyjne pokazane w tym ogłoszeniu posiadają stronę klejoną do ściany ciętą po pile tzn gładką.To wykonanie kamienia elewacyjnego powoduje ładną gładką powierzchnię licową elewacji i ułatwia monta ... więcej »
Kamień elewacyjny do salonu wewnętrzny zewnętrzny piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Zakład firmy Kamieniarstwo Pawlik jest producentem z kamienia piaskowca materiałów budowlanych. Dostarczamy kamienne materiały dekoracyjny do klientów indywidualnych oraz dla firm usługowych i handlowych. Piaskowiec polski kopiemy w kopalniach odkrywkowych piaskowca we wsi Grabowie koło Woli Rożkowej we powiecie radomszczańskim. Kamień naturalny piaskowiec p ... więcej »
Kamień murowy budowlany rzędowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Zakład kamieniarski firmy PPU Pawlik oferuje kamień murowy z naturalnego piaskowca kolorowego z własnych kopalń piaskowca. Oferujemy kamień murowy łupany ręcznie o orientacyjnych wymiarach 20x20x40 cm. Naturalny kamień rzędowy murowy łupany pakujemy w opakowania typu paleta. Ze względu na ręczne wykonanie tylko narzędziami ręcznymi materiał ten swe wymiary p ... więcej »
Jesteś biznesmenem czy kobieta biznesu - Zdjęcia do ogłoszenia
Można zapłacić 5 do 15 lat maksymalna w zależności od pożyczonej sumy. jesteś biznesmenem czy kobieta biznesu, jesteś przedsiębiorcą, jesteś młody, chcesz stworzyć firmę, chcesz rozliczyć swoje długi
Folie Okienne Matowe i Dekoracyjne Folia na okna łazienkowe - Zdjęcia do ogłoszenia
FOLIE OKIENNE MATOWE Folie te po zamontowaniu na szybę- zapewniają prywatność uniemożliwiają wgląd do pomieszczeń. Rozpraszają światło widzialne, ograniczają oslepienie nie zaciemniają pomieszczeń. Tak więc przy oklejonych całych oknach w pomieszczeniu jest nadal jasno . Znakomicie nadają się do okien w szpitalach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, ... więcej »
Żwir, kruszywo do utwardzenia podjazdów, parkingów - Zdjęcia do ogłoszenia
Kruszywa do wykonania ścieżek, podjazdów, podbudowy parkingów, dróg. W sprzedaży: - żwir 2-8; 2-16; 8-16; 16-31,5; 31,5-63; - tłuczeń; - pospółka; - grysy. Materiały do budowy nawierzchni żwirowych sprzedawane w workach 25 kg lub luzem. Wykonanie podjazdu z kruszywa, ubijanie i zagęszczanie warstw nawierzchni, uzupełnianie i dosypywanie kruszyw. Wi ... więcej »
Kamień elewacyjny piaskowiec dekoracyjny murowy prowansalski - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma PPU Pawlik posiada kamień murowy z naturalnego piaskowca z własnych kopalń piaskowca. Oferujemy kamień elewacyjny cięto- łupany o nieregularnych kształtach. Naturalny kamień elewacyjny wycinamy o kształtach rzędowych oraz zupełnie nieregularnych i pakujemy w opakowania typu paleta. Ze względu na ręczne wykonanie tylko narzędziami ręcznymi produkt ten ... więcej »
12.01.2017 13:14
O

ADZ System - bloki betonowe

ADZ System - bloki betonowe - Zdjęcia do ogłoszenia
ADZ System zajmuje się budową obiektów za pomocą systemu bloków betonowych tzw. Beton Blok System tworzących jednolitą i spójną koncepcję poprzez swobodne układanie elementów jeden na drugim. Określone parametry, wymiary i kształt klocków betonowych oraz duża masa własna pozwala wznosić budowle bez dodatkowych prac montażowych. Podstawowe zalety systemu blok ... więcej »
Kamień ogrodowy murowy kraków naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
PPU Kamieniarstwo Pawlik oferuje kamień murowy z naturalnego piaskowca kredowego pozyskiwanego we własnych kopalniach piaskowca we wsi Grabowie w powiecie radomszczańskim. Oferowany kamień dostarczamy samochodami typu wywrotka lub innymi. Istnieje również możliwość wysyłki kamienia w opakowaniach paletowych lub workach typu BIG B. Kamień budowlany z przeznac ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 1529
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)