Razem 255 315 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Biologiczna oczyszczalnia ścieków SOLIDO REWATEC - Zdjęcia do ogłoszenia
Przydomowa oczyszczalnia ścieków SBR, niewiele miejsca pod montaż, oczyszczone ścieki można odprowadzać do wód powierzchniowych http://www.teko-zbiorniki.pl/przydomowe-oszczyszczalnie-sciekow/solido
Kamień do ogrodu ogrodowy Kraków Warszawa łódź Poznań - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję kamień naturalny nadający się do oczek wodnych. Kamień nasz nie odbarwia wody oraz ni posiada trujących związków chemicznych. Pod tym względem został przebadany z ITB i imbigs. Kamień można stosować na wykładanie brzegów oczek wodnych oraz do akwariów. Kamień oferujemy w ilościach minimum jednej tony. Odbiór osobisty można już dokonać od 100 kg i cen ... więcej »
Kamień ogrodowy do ogrodu płaski na ścieżki skalniak grilla - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia piaskowca oferuje kamień do ogrodu z naturalnego piaskowca. Prezentowany kamień w tym ogłoszeniu jest w cenie 150 PLN za tonę luzem. Spakowany w paletę lub BB jest w cenie 170 PLN za tonę. Dostawa jednej tony takiego kamienia na terenie kraju zaczyna się od 180 PLN . Kamień ma zastosowanie na skalniaki do budowy murów oraz jako kamień do oczek wodny ... więcej »
Kamień do ogrodu ogrodowy murowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia piaskowca oferuje kamień do ogrodu z naturalnego piaskowca. Prezentowany kamień w tym ogłoszeniu jest w cenie 150 PLN za tonę luzem. Spakowany w paletę lub BB jest w cenie 170 PLN za tonę. Dostawa jednej tony takiego kamienia na terenie kraju zaczyna się od 180 PLN . Kamień ma zastosowanie na skalniaki do budowy murów oraz jako kamień do oczek wodnych.
Płyty szlifowane wewnętrzne zewnętrzne z kamienia piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje płyty szlifowana z piaskowca kolorowego. W prezentowanym ogłoszeniu występują płyty o wymiarach 30x60x2 cm . Koszt m2 takiej płyty zaczyna się już od 120 PLN bez podatku VAT. Płyty można montować na dowolne powierzchnie jak płyty OSB, Kg czy inne stałe podłoża murowane. Płyty pakujemy w palety po 20 m2. Orientacyjny koszt dostawy na terenie kraju jednej palety zaczyna się od 170 PLN.
22.05.2017 14:24
Cena: 400 Zł.
O

Plyty polerowane z granitu ukrainskiego

Plyty polerowane z granitu ukrainskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma KVANTA GRANIT posiada własną kopalnie labradorytu, ta zawiera modernizowany zakład obróbki kamieniarskiej. Oferujemy plyty granitowe polerowane z granitu ukrainskiego. Minimal wymiary: 1,2x2.20x5/6 cm W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny albo mailowy. KVANTA GRANIT sp z o.o. Ignatki 43a 16-001 Ignatki kBialeg ... więcej »
Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec płytki elewacyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
FHU Kamieniarstwo Pawlik to niewielka firma stworzona od 2001 roku . Od tego okresu prowadzimy dynamiczne ruchy w przerobie kamiennych materiałów budowlanych z własnych surowców skalnych. W kamieniarskim zakładzie produkcyjnym produkujemy kamień dekoracyjny oraz kamień murowy . Do produkcji kamiennych wyrobów budowlanych używamy naturalny kamień piaskowiec k ... więcej »
Płyty elewacyjne z piaskowca kamień elewacyjny dekoracyjny - Zdjęcia do ogłoszenia
P.P.U. Pawlik to firma rodzinna stworzona od 2001 roku . Od tego okresu prowadzimy skumulowane ruchy w przerobie kamiennych materiałów budowlanych. W kamieniarskim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień elewacyjny oraz kamień murowy . Do wyprodukowania tych wyrobów budowlanych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to wydobywamy w naszych kopal ... więcej »
Szamba zbiorniki betonowe z atestem, transportem, montażem - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 4,6,8,10 i 12 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Z ... więcej »
Kamień dekoracyjny ozdobny elewacyjny piaskowiec murowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Piaskowce.com to firma rodzinna powstała od 2001 roku . Od tego okresu prowadzimy szybkie ruchy w produkcji kamiennych materiałów budowlanych. W kamieniarskim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień dekoracyjny oraz kominki. Do produkcji tych wyrobów budowlanych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to pozyskujemy w naszych kopalniach odkrywkow ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Płyty fasadowe piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Kamieniarstwo Pawlik oferuje kamień elewacyjny oraz płyty fasadowe z naturalnego piaskowca. Produkty i wyroby które wytwarzamy, oferujemy z własnych surowców skalnych wydobywanych we wsi Grabowie koło Zagórza w powiecie radomszczańskim w województwie łódzkim. Płyty fasadowe oraz płytki elewacyjne rustykalne i kamień elewacyjny posiadają zawsze stronę k ... więcej »
Kamień elewacyjny dekoracyjny ozdobny wewnętrzny piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje kamień elewacyjny z naturalnego piaskowca z własnych kopalń. Oferowany kamień elewacyjny kształtem przypomina starą cegłę ręcznie formowaną w kształcie płytki. Oferowane płytki elewacyjne można stosować wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Kamień ten posiada 4 cm grubości oraz stronę klejoną do ściany cięta po pile. Cena kamienia w standardowych d ... więcej »
Kamień elewacyjny wewnętrzny Poznań Warszawa Kraków Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień elewacyjny wewnętrzny z naturalnego piaskowca pochodzącego z własnych kopalń odkrywkowych. W kopalniach piaskowca wydobywamy piaskowiec sposobem mechanicznym. Kamień elewacyjny,który mamy w ofercie możemy dostarczyć firmami kurierskimi w cenie od 180 PLN za jedną paletę w ilości do 20 m2. Kamień elewacyjny można zastosować wewnątrz jak i na ... więcej »
Kamień elewacyjny Kraków Warszawa Poznań Łódź piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień elewacyjny z naturalnego piaskowca pochodzącego z własnych kopalń odkrywkowych. W kopalniach piaskowca pozyskujemy piaskowiec sposobem mechanicznym. Kamień elewacyjny który mama w ofercie możemy dostarczyć firmami kurierskimi w cenie od 180 PLN za jedną paletę w ilości do 20 m2. Kamień elewacyjny można zastosować wewnątrz jak i na zewnątrz p ... więcej »
Kamień elewacyjny  płytki elewacyjne z piaskowca Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia piaskowca kolorowego ze złoża Grabowie jako firma prywatna pozyskuje surowiec skalny w produktach takich jak kamień ogrodowy oraz kamień budowlany oraz inne materiały . Kamień elewacyjny oraz kamień ogrodowy z naszych kopalń w miejscowości Grabowie koło Zawodzia wydobywamy metodami bez użycia środków strzelniczych . W kopalniach piaskowca w wiosce G ... więcej »
Kamień budowlany murowy rzędowy piaskowiec Pawlik elewacje - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień elewacyjny w stylu jak płytki elewacyjne z kamienia na kształt jak stara cegła. Wzór ten nazywany jest również piaskowiec francuz.Kopalnia piaskowca żółtego jako firma prywatna wydobywa surowiec skalny w asortymentach takich jak kamień ogrodowy oraz kamień łamany oraz inne produkty . Kamień ogrodowy oraz kamień elewacyjny z naszych kopalń w ... więcej »
Szamba zbiorniki betonowe z atestem, transportem, montażem - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 4,6,8,10 i 12 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Z ... więcej »
Poznań
+48660513599
Kamień elewacyjny stara cegła płytki elewacyjne z kamienia - Zdjęcia do ogłoszenia
Produkujemy kamień elewacyjny o kształtach zbliżonych do starej cegły ręcznie formowanej. Firma PPU Pawlik wydobywa kamień ogrodowy oraz kamień budowlany . Kamień ogrodowy oraz kamień budowlany kopiemy metodą bez użycia środków strzałowych . W kopalniach piaskowca Chełmska Góra III oraz Chełmska Góra kopiemy wytrzymałościowo najlepsze piaskowce o różnych str ... więcej »
Kamień ogrodowy murowy budowlany piaskowiec naturalny - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Kamieniarstwo PPU Pawlik oferuje kamień ogrodowy oraz kamień łamany . Kamień ogrodowy oraz kamień łamany wydobywamy sposobem bez wykorzystania środków wybuchowych . W kopalniach piaskowca Chełmska Góra III oraz Chełmska Góra II wydobywamy jakościowo najlepsze piaskowce o różnych kolorach . Kamień murowy oraz kamień ogrodowy ma szerokie zastosowanie w b ... więcej »
Kamień elewacyjny piaskowiec dekoracyjny płytki elewacyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy płytki elewacyjne z naturalnego piaskowca kolorowego.Kamień piaskowiec wydobywamy we wsi Grabowie koło miejscowości Wielgomłyny. W prezentowanym ogłoszeniu na tym portalu oferujemy kamień elewacyjny o kształcie przypominającym stara cegłę ręcznie formowaną.Kamień elewacyjny w tym asortymencie posiada stronę klejoną do ściany ciętą po pile. Natomias ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 1573
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)