Razem 262 913 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
20.01.2016 11:57

Tartak STANMARK specjalizuje się w produkcji modułów konstrukcyjnych więźb dachowych, tarcicy obrzynanej, nieobrzynanej, łat, kontrłat jak również boazeri podbitkowej. Produkty robimy z surowca drzewnego uzyskiwanego w Polskich Lasach Państwowych prowadzących działalność zgodną ze standardami "Dobre Gospodarki Leśnej" z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council).

Elementy konstrukcyjne wykonywane są według podanej specyfikacji petenta, a własny transport gwarantuje pewną oraz terminową dostawę zamówienia na plac budowy. W stałej sprzedaży mamy drewno kominkowe.

Tartak Stanmark stanowi rodzinny biznes, który w roku 1996 ustanowił jak również prowadził Stanisław Hałas. Znajdujemy się w wielkopolsce, w dystanse 30 km na północ od Poznania. Start aktywności firmy powiązany był z przetwarzaniem trzonków sosnowych o różnych długościach oraz średnicach. Progres przedsiębiorstwa pozwolił na znaczne rozszerzenie oferty handlowej i obszaru pełnionych usług. Pragnąc sprostać wysokim wymaganiom naszych Interesantów dotyczących jakości jak również terminów realizacji przedłożyliśmy szereg inwestycji.

Mimo ciągłego poszerzania jak również ulepszania parku maszynowego wprowadziliśmy Zakładową Kontrolę Produkcji, wskutek której kompletny proces produkcyjny drzewa konstrukcyjnego jest pilnowany wedle odpowiednich reguł jak również procesów. 29.12.2011 roku firma STANMARK Stanisław Hałas zmieniła się w spółkę cywilną, której współwłaścicielem koło Stanisława Hałasa został syn Michał Hałas. Jako spółka cywilna kontynuowane są inwestycje mające na celu podwyższanie zdolności wytwórczych oraz norm, tak ażeby być w stanie sprostać nawet w najwyższym stopniu wymagającym Konsumentom.

Oferujemy składniki więźb dachowych oraz szkielety drewniane ścian chałup, garaży, wiat, daszki mol, altany. Z drewna sosnowego jako budulec szorstki i heblowany. Więźba stanowi wsparcie a także bazę dla reszty towarów wykorzystywanych w toku wykonania dachu. Toteż ważnym składnikiem jest pochodzenie i jakość używanego drewna. Oferujemy również drewno kominkowe pocięte na 30 i 40 cm jak również połupane. Przy zleceniach w promieniu 30 km usługi transportowe darmowo. W sprzedaży: dąb, buk, grab, brzoza. Realizujemy dodatkowo nietrywialne zamówienia wedle osobistych wskazań Klienta.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.01.2016 11:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447424
Rubryka ogłoszenia: Drewno, belki
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Tarcica Poznań - Zdjęcie nr 1Tarcica Poznań - Zdjęcie nr 2Tarcica Poznań - Zdjęcie nr 3Tarcica Poznań - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: STANISŁAW HAŁAS (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Drewno, belki Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Drewno, belki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)